Propadající se schod na Nových zámeckých schodech

Propadající se dlažba na Nových zámeckých schodech nad lampou č. 101101 (také jsem ji vyfotografoval, aby místo šlo najít co nejrychleji).

Zaslal: Václav Štorek, 12.09.2017 v 23:59

Praha 1-
 
 
 

Zámecké schody, Praha 1

Aktualizace podnětu

25.10.2017

Václav Štorek přidal následující aktualizace podnětu:

Hotovo. Opraveno.



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci podnětu a informaci o opravě. Uvítáme případně fotku opraveného místa – díky! Hezký víkend.
28.10.2017 v 00:58    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Zámecké schody, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbité zábradlí před mateřskou školkou

Praha 1, 24. leden 2017 Vyřešený

Ucpaný kanál, roh Klimentská-Mlynářská

Praha 1, 19. červen 2013 Zaslaný

Chodník zarostlý plevelem v ul. U Slovanské pojišťovny

Praha 4, 31. květen 2013 Bez odpovědi

Klasický výtluk v Šumavské

Praha 2, 02. červenec 2013 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty