Aktualizovat podnět
Vyřešený
Oba chodníky nepoužitelné!
Oba chodníky nepoužitelné!
Varšavská, Praha 2
Kategorie: Chodníky
Zasláno: 11. 10. 2012
Na obou stran vozovky jsou stavby! Neni kde chodit! Kromě toho nelze skoro přejít na druhou stranu chodníku, protože auta parkuji tak blízko k sobě, že s kočárkem nebo nákupem nelze projít. Na jedne straně ulice je cedule, že chodci mají přejít na druhou stranu, a na druhé straně je TAKÉ uzavřený chodník! Je to vidět na videu! Jak je možné povolit dvě stavby a nevyhodit aspoň auta tam, kde nelze projít?