Aktualizovat podnět

Rozbitý chodník Mojmírova
Zaslaný

Rozbitý chodník Mojmírova
Mojmírova, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 25. 10. 2017

Chybějící a zničené betonové dlaždice po celé délce chodníku v Mojmírově ulici.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky