Rozbitý chodník Mojmírova

Chybějící a zničené betonové dlaždice po celé délce chodníku v Mojmírově ulici.

Zaslal: Petr Kyslík, 25.10.2017 v 17:41

Praha 4-
 
 

Mojmírova, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 28.10.2017 01:17

Dobrý den,

Za zajištění schůdnosti a sjízdnosti pozemní komunikace odpovídá její vlastník nebo správce , uvedená komunikace je pod správou TSK hl.m.Prahy a.s. kam byl dotaz ke stavu komunikace předán. V rámci urychlení nápravy je vhodné obracet se přímo na tohoto správce .

(Pozn. Chodci sobě: Podnět předáváme také na Odbor rozvoje a financování dopravy MHMP, který se tímto typem podnětů má zabývat a pověřuje správce komunikací jejich řešením.)

Přeji hezký den

Petr Vlasák
Vedoucí oddělení dopravy
Odbor životního prostředí a dopravy (OŽPAD)
Úřad MČ Praha 4



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 02.11.2017 06:51

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,
níže Vám zasíláme vyjádření Technické správy komunikací:

děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK. Oprava zmíněných komunikací bude provedena přednostně s ohledem na ostatní plánované aktivity.
Děkujeme za Váš zájem o stav komunikací ve Vašem okolí.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Michaela
za tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Mojmírova, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Louže před vstupem do metra Pankrác

Praha 4, 17. prosinec 2012 Bez odpovědi

Jezero v Obloukové ulici

Praha 10, 02. květen 2013 Vyřešený

Vystouplé rabátko ve Slavíkově

Praha 3, 13. září 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty