Křižovatka Lad.Coňka X K Vrtilce

Velmi nepřehledná křižovatka. Chybí chodníky, chybí zrcadlo. V křižovatce se pohybují děti cestující do a ze základní školy přímo ve vozovce.
Místo vytipovaly děti ze ZŠ L. Coňka v rámci mapování rizikových míst na svých cestách do školy v projektu Bezpečné cesty do školy.

Zaslal: Anonymní uživatel, 23.02.2012 v 10:49

Praha - Libuš-
 
 

Ladislava Coňka, Praha - Libuš

Aktualizace podnětu

31.05.2013

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Dle informací MČ bylo v křižovatce ulic K Vrtilce a Ladislava Coňka umístěno dopravní zrcadlo. Na Polici ČR je podána žádost o schválení umístění citybloků a dopravního značení, čímž by byl vytvořen oddělený prostor pro chodce u zdi a zúžený profil vozovky by zpomalil dopravu a zároveň ji odklonil od kritického rohu ulic.
01.02.2023

odbor životního prostředí a dopravy ÚMČ Praha-Libuš přidal následující aktualizace podnětu:

Tento podnět byl vyřešen celkovou rekonstrukcí ulice K Vrtilce a Ladislava Coňka, která proběhla v roce 2020. Celá křižovatka a ulice Ladislava Coňka fungují v režimu "obytná zóna", v ulici K Vrtilce a Ladislava Coňka byl vybudován chodník, který vede k základní škole.03.02.2023

odbor životního prostředí a dopravy ÚMČ Praha-Libuš přidal následující aktualizace podnětu:

V roce 2020 prošla ulice K Vrtilce a ulice Ladislava Coňka celkovou rekonstrukcí. Křižovatka ulic a ulice L.Coňka funguje v režimu "obytná zóna" s nejvyšší povolenou rychlostí 20 km/hod., pro bezpečný pohyb chodců je v ulicích vybudován chodník vedoucí přímo k základní škole.


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 29.02.2012 10:01

V rámci projektu Bezpečná cesta do školy byly vypracovány návrhy řešení tohoto problému, a to jak definitivní řešení, tak i provizorní, finančně méně náročné, řešení.
Realizace provizorního opatření pro zvýšení bezpečnosti chodců v oblasti křižovatky ulic K Vrtilce a Lad.Coňka spočívající v úpravě dopravního režimu a dopravního značení se předpokládá v průběhu letošního roku.


Odbor životního prostředí a dopravy
MČ Praha-LibušPovažujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Ladislava Coňka, Praha - Libuš

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty