Chodník v dezolátním stavu

Chodník v délce cca 100m, po kterém chodí prakticky polovina obyvatel Nebušic (ať už do obchodu, nebo na autobus mhd) je v naprosto dezolátním stavu. Díky parkujícím autům navíc chodci nezbývá nic jiného, než jít po silnici, což však není vůbec bezpečné. Stav chodníku i silniční komunikace v zimě je poté kapitolou samu pro sebe...

Zaslal: Lukáš Novák, 05.11.2013 v 09:57

Praha - Nebušice-

K Noskovně, Praha - Nebušice

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den pane Nováku, dnes jsme narazili na dva Vaše prastaré nezodpovězené podněty z Nebušic. Poslali jsem je znova na městskou část s žádostí o reakci. Nezměnilo se mezitím něco?.... Hezký zbytek dne.
23.03.2016 v 16:28    

Lukáš Novák: vše při starém
29.03.2016 v 08:49    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



K Noskovně, Praha - Nebušice

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící přechod

Praha - Nebušice, 05. listopad 2013 Bez odpovědi

Chybějící přechod - K Noskovně x K Vizerce

Praha - Nebušice, 07. leden 2014 Bez odpovědi

Díra na chodníku, Velenická 2

Praha - Kunratice, 09. prosinec 2017 Vyřešený

Propadlý kanál v Kozácké ulici

Praha 10, 21. březen 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty