Chybějící kus asfaltu v Perunově

Chybějící kus asfaltu v Perunově nedaleko rabátka (před domem č. 14).

Zaslal: Libor Engelthaler, 15.10.2013 v 16:31

Praha 3-

Perunova, Praha 3

Aktualizace podnětu

19.03.2022

Martin Šemík přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

i v roce 2022 zde asfalt chybí, prosím o opětovné zaslání na TSK.
Předem děkuji

pozn.: Prosím o přesunutí podnětu na mapě před avizovaný dům Perunova č.o. 14, děkuji.


 
 


28.03.2022

TSK přidal následující aktualizace podnětu:

Oprava předmětné poruchy bude zadána k realizaci v rámci prací běžné údržby komunikací.

Děkuji a jsem s pozdravem

Jiří Semecký
Řídící správní technik



01.06.2022

Martin Šemík přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

podnět byl vyřešen, asfaltový povrch opraven.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 16.10.2013 12:22

Dobrý den.
Za technický stav komunikací a jejich údržbu odpovídá jejich vlastník, kterým je hl.m. Praha, resp. jejich pověřený správce, kterým je Technická správa komunikací hl.m. Prahy.
Vaše připomínka byla této organizaci předána.
S pozdravem

Ing. Martin Vančura
Odbor dopravy ÚMČ Praha 3



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Perunova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty