Propadající se chodník na zastávce MHD Bus Volha

Na zastávce MHD Bus Volha se propadá chodník. Výmol je zatím cca 15cm hluboký, uvnitř je trhlina a je vidět dutina. Nebezpečí spočívá v nenápadnosti výmolu.

Zaslal: Jakub Zeman, 25.07.2013 v 11:00

Praha 11-
 
 

U Kunratického lesa, Praha 11

Aktualizace podnětu

07.08.2013

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Vážený pane Zemane,

kaverna v chodníku u zastávky MHD Volha se již opravuje. Přikládáme fotografie.

S pozdravem

Ing. arch. Jan Kábrt
vedoucí odboru územního rozvoje ÚMČ Praha 11


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 18.09.2013 10:58

Předpokládáme, že podnět je již delší dobu vyřešený. Děkujeme uživatelům za případné potvrzení.
Chodci sobě



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Jakub Zeman: Ano, potvrzuji, že je již vše v pořádku. Děkuji
18.09.2013 v 12:36    

Chodci Sobě: Také děkujeme!
19.09.2013 v 12:17    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U Kunratického lesa, Praha 11

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.