Křoví zarůstající chodník

Zeleň u chodníku podlé trati (mezi přejzdem přes Mladoboleslavskou a vlakovou zastávkou) přerostla natolik, že zejména po dešti je průchod dosti komplikovaný, pokud se člověk nechce zcela umáčet od listí.

Zaslal: Václav Řehák, 01.07.2013 v 10:54

Praha 19-

Martinická, Praha 19

Aktualizace podnětu

16.04.2014

Vladimír Bílek přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,
náprava byla provedena ihned po oznámení. Dále provádíme sekání průběžně.
Vladimír Bílek,
oddělení dopravy
OŽPD ÚMČ Praha 19.



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Martinická, Praha 19

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty