Díra na vozovce ohrožující i chodce a cyklisty

Na jedné z nejfrekventovanějších 'světelných' křižovatek Náchodská-Božanovská (před hospodou Na Růžku) se jaksi udělala poměrně hezká 'díra', která se během posledních cca 14 dní prohloubila tak, že ohrožuje řidiče, ničí jejich auta, ohrožuje zejména i motocyklisty, cyklisty a chodce na úzkém přilehlém chodníku (odletujícími kameny a kusy živice a případnou nehodou po vjezdu do této cca 20 cm díry). Nemluvě o devastujícím účinku otřesů na přilehlé domy, zejména po vjezdech nákladních aut a autobusů do této 'díry'. Ta ohrožuje účastníky silničního provozu (řidiče, cyklisty i chodce) a je divné, že si toho nikdo díry v obci nevšiml a neodstranil (nebo neurgoval odstranění) vady v zárodku. Pomohla by alespoň provizorní oprava, než dojde (kromě poškození vozidel a kol) ke zranění řidičů nebo chodců - je to otázka času ...

Zaslal: Tomáš Salvet, 29.05.2013 v 12:52

Praha 20-
 
 
 

Náchodská, Praha 20

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Náchodská, Praha 20

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící chodník a cyklostezka podél silnice 611

Praha 20, 27. červen 2016 Bez odpovědi

Odpadky / skládka u Libušské (v ústí Chýnovské)

Praha 4, 22. únor 2018 Vyřešený

Vyvrácený cyklistický rozcestník

Praha - Kunratice, 01. červenec 2013 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty