Pokácení stromu v ulici V Horkách a jeho náhrada

Dobrý den,

všiml jsem si dne 18.5.2013, že došlo k pokácení stromu v ulici V Horkách (před domem č. o. 14). Zároveň probíhá pokládka kabelů UPC. Došlo ke kácení v této souvislosti? Jde o povolené kácení? Z jakého důvodu k němu došlo? Kdy plánujete vysadit nový strom jako náhradu?

Pokud není daný podnět ve Vaší kompetenci, prosím můžete ho postoupit na TSK hl. m. Prahy?

Děkuji za odpověď.

Zaslal: Jaroslav Zuzák, 20.05.2013 v 08:54

Praha 4-
 
 
 
 

V Horkách, Praha 4

Aktualizace podnětu

24.12.2018

Bc. Václav Kříž přidal následující aktualizace podnětu:

Strom je nahrazen novým. Zkontrolováno na místě. Děkuji všem, kdo se na tom podíleli. Přeji hezký den.

Bc. Václav Kříž, referent oddělení dopravy ÚMČ Praha 4



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



V Horkách, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkování na chodníku-ulice Sinkulova

Praha 4, 13. prosinec 2017 Nově zaslaný

Neporadek po stavebni cinnosti

Praha 10, 14. září 2017 Vyřešený

Neudržovaný pozemek

Praha 10, 16. červen 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty