Chybějící chodník na Práčské směrem k Intersparu

Podél Práčské ulice chybí v jednom místě chodník, chodci jsou nuceni zacházet do sídlišť na jednu či druhou stranu, což je s nákupem ze Sparu „dost“ nepraktické. Na můj podnět ÚMČ nereagovala.

Zaslal: Marie Haisová, 03.07.2012 v 08:25

Praha 10-
 
 
 

Práčská, Praha 10

Aktualizace podnětu

14.11.2019

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Informace a fotky z MČ Praha 10 od Ing. Čecha: realizace probíhá!


 
 


13.12.2019

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Vyřešeno!! Děkujeme MČ Praha 10 (ing. Čech) za informaci a fotky.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 13.07.2012 16:47

Dobrý den,

vlastníkem komunikace Práčské (stejně jako drtivé většiny ostatních místních komunikacích na Praze 10) je hlavní město Praha, zastoupené pro tyto účely Technickou správou komunikací hl. m. Prahy, nikoli Městská část Praha 10. Žádost o dostavbu chodníku jsme proto odeslali příslušnému náměstkovi uvedené organizace.

Ing. Daniel Čech
Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 31.10.2019 12:54

Zde informace od paní starostky Chmelové:

Dle našich informací ze strany hl. m. Prahy probíhá projekční příprava, bude ale záležet na možnostech financování.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

D.Karsan, P10: Vážený pane inženýre, můžete nám, prosím, poslat link, kde můžeme sledovat postup TSK k tomuto podnětu? Děkuji
18.10.2012 v 12:11    

Marie Haisová: Všimla jsem si, že se na pravé straně silnice směrem od Hostivaře pracuje, gratuluji a těším se.
Silnici tak nebude nutné složitě obcházet, bude možné chodit přímo; toto privilegium patřilo dosud jen řidičům aut.
15.11.2019 v 08:59    

D.Karsan, P10: Výborně, také mám radost. Zase se o kousek zvýšila udržitelná prostupnost územím. Sice tam bude chodec bezprostředněji (než o blok dál, kde je chodník oddělen pásem vegetace) obtěžován hlukem, výfukovými a dalšími zplodinami z aut, ale věřím, že i to se časem zlepší.
15.12.2019 v 11:22    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Práčská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Vybledlý přechod u Kubánského nám.

Praha 10, 27. květen 2015 Zaslaný

Rozbitý chodník na rohu Vinohradské a Baranovy

Praha 3, 07. červenec 2016 Zaslaný

Rozbitý chodník v ulici Nádražní

Praha 5, 24. červen 2014 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty