Rozbitý chodník na Vinohradské

Rozbitý chodník na hlavní třídě, navíc v blízkosti semaforu si koleduje o úraz!

Zaslal: Jana Vlasatá, 18.04.2023 v 17:23

Praha 3-

Vinohradská, Praha 3

Aktualizace podnětu

25.04.2023

TSK Praha přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

děkujeme za podnět. Zadáme k opravě.

TSK Praha



01.02.2024

Martin Šemík přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,
podnět byl vyřešen, dlažba opravena.




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Vinohradská, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.