Úklid nepořádku

Úklid nepořádku na trávníku

Zaslal: Natálie Langová, 13.02.2023 v 10:32

Praha 9-
 
 

Vysočanská, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Poupě: Dobrý den,
dveře atd. jsou z trávníku uklizeny.
15.02.2023 v 16:23    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Vysočanská, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečný přechod v Lovosické

Praha 9, 06. prosinec 2015 Vyřešený

Dešťová kanalizace ul. Zubrnická, Praha 9

Praha 9, 29. červenec 2019 Vyřešený

Omezení rychlosti na Evropské

Praha 6, 19. červen 2020 S odpovědí

Chybějící koš

Praha 1, 27. březen 2023 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty