Chybějící cedule s názvem ulice Kralická

V Kralické ulici, v místě, kde je kolmá na Starostrašnickou, byla při nějaké rekonstrukci sňata cedule s názvem ulice a už se na své místo nevrátila. V našem sboru Českobratrské církve evangelické pořádáme různé akce (koncerty, Noc kostelů), které navštěvují lidé, co potřebují najít ze všeho nejdřív Kralickou ulici. Prosíme proto o navrácení označení.
Kdyby bylo možné umístit (třeba u zastávky metra Strašnická) též nějakou směrovku s nápisem 'Sbor Českobratrské církve evangelické', jako to mají třeba vršovičtí, budeme vděční.

Zaslal: Daniela Vojtíšková, 12.09.2022 v 12:06

Praha 10-

Kralická, Praha 10

Aktualizace podnětu

22.09.2022

Magistrát Praha přidal následující aktualizace podnětu:

Děkujeme za upozornění. Novou uliční tabuli Kralická zajistíme a neprodleně ji osadíme k ul. Starostrašnické.

S pozdravem
Kamil Řehák, DiS.



26.09.2022

MAGISTRÁT HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY přidal následující aktualizace podnětu:

Vyjádření MHMP: Novou uliční tabuli Kralická zajistíme a neprodleně ji osadíme k ul. Starostrašnické. Termín dokončení je do konce října

Kamil Řehák



15.11.2022

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

podnět vyřešen.

Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Daniel Čech: Dobrý den,
v tomto případě jsem podnět už přidal, k případnému využití do budoucna viz https://www.praha.eu/jnp/cz/potrebuji_resit/zivotni_situace/ulicni_tabule/ulicni_tabule/ulicni_tabule_uzitecne_informace.html
Čech
21.09.2022 v 08:59    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Kralická, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozpadající se chodník v Nučické

Praha 10, 01. listopad 2015 S odpovědí

Rozbitá dlažba u metra Strašnická

Praha 10, 12. listopad 2013 Vyřešený

2 zdemolované lavičky na Betlémském náměstí

Praha 1, 14. září 2015 Vyřešený

Málo svítící lampy

Praha 14, 02. prosinec 2013 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty