Nesviti ulicni svetla v ulici Prubezna

Podel cele ulice Prubezna nesviti svetla

Zaslal: Amal Hubinkova, 22.08.2022 v 16:37

Praha 10-

Průběžná, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Lukáš Joska: Stačí zavolat na 800 40 40 60 a dispečink THMP tam pošle servisní techniky.
29.08.2022 v 14:37    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Průběžná, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečná cesta

Praha 10, 04. září 2013 Vyřešený

Chybějící semafor pro chodce v Malešické ulici

Praha 10, 17. září 2018 S odpovědí

Omezení u stanice metra Veleslavín

Praha 6, 20. duben 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty