Nefunkční pouliční osvětlení

Na celé ulici nefunguje ani jedna jediná pouliční lampa a je tam naprostá tma (zejména v kontrastu s okolními dostatečně osvětlenými ulicemi), což velmi znepříjemňuje průchod chodců v nočních hodinách.

Zaslal: Jan Schejbal, 22.08.2022 v 16:52

Praha 10-

Pod stupni, Praha 10

Aktualizace podnětu

22.08.2022

Technologie hlavního města Prahy, a.s. přidal následující aktualizace podnětu:

Technologie hlavního města Prahy, a.s. zaslalo toto vyjádření:
Osvětlení v ul. Pod stupni není ve správě THMP. Vlastníky osvětlení jsou zdejší SVJ a předání osvětlení do správy THMP není plánováno.

Zkuste se obrátit na kontaktní osobu tamního SVJ a dejte nám vědět, jakmile se u vás rozasvítí

Vaši Chodci sobě



31.08.2022

Ing. Ramon Strnad-P10 přidal následující aktualizace podnětu:

Vyjádření MČ Praha 10: osvětlení v ul. Pod Stupni je soukromé a svítí.. Žádost o veřejné osvětlení v ul. Pod Stupni u domůč.1 a č.3 byla postoupena na MHMP ( MAGISTRÁT HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY).

Ing. Ramon Strnad
Referent referátu posuzování PD, kontroly komunikací a inž. sítí



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Pod stupni, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přecházení Záběhlické

Praha 10, 20. červenec 2012 S odpovědí

Uzavřený park pro chodce u Záběhlického zámku

Praha 10, 03. červenec 2012 S odpovědí

Zastaralá infrastruktura - U Mrázovky

Praha 5, 19. leden 2021 S odpovědí

Řidiči ohrožují davy chodců u NTK

Praha 6, 18. červenec 2014 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty