Výmol chodníku Nitranská 1339

Nebezpečný výmol uprostřed chodníku v Nitranské 9 na pražských Vinohradech.

Zaslal: Jaromír Hejhal, 16.05.2022 v 10:08

Praha 10-

Nitranská, Praha 10

Aktualizace podnětu

16.05.2022

MČ Praha 3 přidal následující aktualizace podnětu:

Opravy chodníků má na starosti Technická správa komunikací (TSK), jejímuž zástupci jsem tento podnět předal k řešení.
Ondřej Rut
místostarosta



15.11.2022

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

dlažba opravena.

Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nitranská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty