Prázdné rabátko na křižovatce Hájkova x Žerotínova

Na křižovatce ulic Hájkova a Žerotínova se u lampy číslo 301 705 nachází rabátko s pouhým pařezem po pokáceném stromě v jehož okolí je navíc rozbitá dlažba chodníku. Prosím o náhradu pařezu novým stromem a o opravu chodníku. Předem děkuji

Zaslal: Martin Šemík, 19.04.2022 v 10:42

Praha 3-

Hájkova, Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Hájkova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník v Nitranské ulici

Praha 3, 06. leden 2014 Vyřešený

Propadající se povrch chodníku v Sudoměřské

Praha 3, 04. leden 2014 S odpovědí

Chodnik Horousanska

Praha 14, 27. únor 2019 S odpovědí

Zvlněný chodník

Praha 7, 12. březen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty