Poškozená dlažba na chodníku u zast. Želivského (P3)

U tramvajové zastávky Želivského (ul. Vinohradská, Praha 3) je kousek od přechodu pro chodce poškozená dlažba. Je potřeba chodník vyspravit, aby se problém dál nešířil.

Zaslal: Josef Štěpánek, 19.04.2022 v 10:30

Praha 3-
 
 
 

Vinohradská, Praha 3

Aktualizace podnětu

31.07.2022

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Dali si na čas, ale dlažba je konečně vyspravená.


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Vinohradská, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozpadající se chodník ve Šrobárově

Praha 3, 19. duben 2016 S odpovědí

Laguna na přechodu pro chodce

Praha 3, 06. květen 2012 S odpovědí

Chodník naproti krematoriu Strašnice

Praha 10, 18. březen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty