Drolící se dlažba na chodníku vedle budovy České spořitelny

Na chodníku vedle budovy Kouřimská 1632, 130 00 Vinohrady (u Želivského) je vypadaná dlažba a problém se postupně zhoršuje. Bylo by žádoucí chodník vyspravit.

Zaslal: Josef Štěpánek, 09.03.2022 v 10:32

Praha 3-
 
 
 

Kouřimská, Praha 3

Aktualizace podnětu

09.03.2022

Městská část Praha 3 přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den, děkuji, předávám podnět na zástupce majitele a správce – oblastní správu TSK s žádostí o nápravu.

Ondřej Rut
místostarosta



09.03.2022

TSK Praha přidal následující aktualizace podnětu:

Děkuji moc za předání podnětu, lokalita bude prověřena a zadána k co nejrychlejší realizaci.

Děkuji a jsem s pozdravem

Jiří Semecký



17.03.2022

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Šel jsem právě kolem a dlažba je již opravená.


 
 


21.03.2022

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Moc a moc děkujeme pane Štěpánku, že jste na svůj podnět nezapomněl a poslal nám aktualizaci. Jste skvělým příkladem pro ostatní, jak o svůj podnět pečovat až do konce.

Za celý tým Chodci sobě moc děkuji

Štěpánka Trnková
Administrace Chodci sobě



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Kouřimská, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Prohlubeň v asfaltu na chodníku na Husitské

Praha 3, 13. září 2016 Vyřešený

Chybějící přechody přes Koněvovu ulici

Praha 3, 13. únor 2012 S odpovědí

Rozbitý chodník v ulicích na Praze 1

Praha 1, 04. leden 2015 Vyřešený

Výtluk Na Poříčí

Praha 8, 03. prosinec 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty