Chybějící strom ve stromořadí před domem Sokolovská 1313/173

V ulici Sokolovská se na travnatém pásu před vchodem do domu číslo 1313/173 nachází pařez po pokáceném stromě, na fotce označen oranžově. Prosím o náhradu tohoto pařezu novým stromem.

Zaslal: Martin Šemík, 09.02.2022 v 11:57

Praha 9-

Sokolovská, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Sokolovská, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.