Velka cedule pred prechodem - Barrandov u Billy

Pred prechodem u parkoviste u Billy se objevila velka dopravni znacka, ktera stoji primo v silnici. A primo pred prechodem. To jiste nesplnuje zadne bezpecnostni predpisy... prosime vyresit znaceni jinak.

Zaslal: Anonymní uživatel, 31.01.2022 v 11:30

Praha 5-
 
 

Högerova, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Högerova, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník v ulici Nádražní

Praha 5, 24. červen 2014 Vyřešený

Rozbitý chodník na rohu Kroftovy ulice

Praha 5, 15. říjen 2013 Vyřešený

Chybějící dopr. značení

Praha 2, 06. březen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty