Chybějící přechod pro chodce v ulici Smržových

Pro chodce jdoucího podél ulice Kolbenova je přecházení ulice Smržové nepříjemné až nebezpečné. Ve špičce zde vyjíždějí auta z obytné zástavby i kamiony z Areálu Pepsi a Möbelix. Přitom zde není přechod. Dále je zde na rohu díra po vymletém asfaltu, který dále ničí vyjíždějící kamiony a který se po dešti naplní vodou .

Zaslal: Lukáš Koutský, 28.07.2021 v 10:46

Praha 9-

Kolbenova, Praha 9

Aktualizace podnětu

26.05.2022

Lukáš přidal následující aktualizace podnětu:

Křižovatka byla upravena a již zde je nový přechod a připraveny semafory pro blízké spuštění.



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Kolbenova, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Masové parkování na chodníku podél Prosecké ulice

Praha 9, 26. srpen 2019 S odpovědí

Odpadky v ulicich,preplnene kontejnery - Balabenka

Praha 9, 08. leden 2018 S odpovědí

Staré přechody Vinohradská

Praha 2, 25. červen 2018 Vyřešený

Nepřehledný bariérový přechod v ulici Čiklova

Praha 4, 03. říjen 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty