Drolící se dlažba chodníku u přechodu před domem Balbínova 20 (P2)

Hned za přechodem, na druhé straně od budovy Rozhlasu, před domem Balbínova 20 (Praha 2), se začala drolit dlažba. Je potřeba místo dodláždit. Chybí odhadem 30 kostek.

Zaslal: Josef Štěpánek, před 2 dny

Praha 2-

Balbínova, Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Balbínova, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Zarostlý chodník na rohu Slezské a Libické

Praha 2, 15. říjen 2013 S odpovědí

Chodník v dezolátním stavu

Praha - Nebušice, 05. listopad 2013 Bez odpovědi

Rozbité a sflikované chodníky v Jagellonské ulici

Praha 3, 01. květen 2012 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty