Nebezpečné propadliště u stromů před Slavií na Smetanově nábřeží

U 2 stromů cca před Slavií je uprostřed pochozí mříže cca 0,5 m mezera /díra, kam je zázrak, že ještě někdo nezahučel a nezlomil si nohu.

V sousedství je přitom zemina u jiného stromu dovršena až skoro k mříži a problém tak není.

Zaslal: Vít Masare, 25.05.2021 v 18:39

Praha 1-
 
 
 

Smetanovo nábř., Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 26.05.2021 20:27

Reakce z MČ Praha 1:

Děkujeme za upozornění. Podnět předáváme k řešení Technické správě komunikací hl.m.Prahy, která má jak chodník, tak i tyto stromy ve své správě.

S pozdravem

Ludvík Czital
vedoucí odboru
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 1
ÚŘAD MĚSTSKÉ ČÁSTI
Odbor péče o veřejný prostor



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Vít Masare: Problém vyřešen. Díky za spolupráci. Viz foto zde: https://www.facebook.com/photo?fbid=10158553156308737&set=gm.2973962749553883
14.07.2021 v 14:47    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Smetanovo nábř., Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Výtluk v Soukenické

Praha 1, 14. leden 2014 Vyřešený

Rozbitý chodník, Týnská P1

Praha 1, 05. březen 2015 Vyřešený

Prohlubeň v asfaltu na chodníku na Husitské

Praha 3, 13. září 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty