Poničená dlažba na venkovním schodišti ulice Podolská - Ke Hlásce

Dobrý den,

po zimním období je celkem zastiženo venkovní schodiště, které spojuje ulici Podolskou a ulici Ke Hlásce v pražských Dvorcích (viz. obrázek mapy). Jedná se o schodiště, které je hojně využíváno chodci a také běžci. Problém spočívá v tom, že v určitém místě jsou malé dlažební kostky mimo úroveň a povalují se všude možně a je to celkem nebezpečné. Bydlím v domě pod schodištěm a tak vím, že zde denně projde spoustu lidí a bylo by vhodné tento problém vyřešit. Momentálně odhaduji postiženou 'díru' v dlažbě na cca 1m2, jedná se o malé žulové dlažební kostky o rozměrech zhruba 60x80 mm (viz. fotky).

Děkuji za zpětnou vazbu.

Zaslal: Pavel Pošík, 13.04.2021 v 16:17

Praha 4-
 
 
 

Podolská, Praha 4

Aktualizace podnětu

25.04.2022

Pavel Pošík přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den, opraveno, vyřešeno. Děkuji.



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 18.04.2021 16:42

Podnět byl předán TSK HMP, doufáme tedy v brzkou nápravu.

Hezký zbytek víkendu.

Chodci sobě



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 25.04.2021 14:29

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

„Dobrý den,

děkujeme za podnět. Závadu jsme zadali k opravě."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Podolská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Zapomenuté dlaždice na chodníku

Praha 4, 03. srpen 2014 Vyřešený

Zvlněná dlažba na autobusové zastávce Michelská

Praha 4, 09. srpen 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník na Vinohradské

Praha 2, 23. únor 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty