Kontejnery na tříděný odpad na přechodu ve Vlachově ulici

Kontejnery na tříděný odpad blokující přechod pro chodce.

Zaslal: Jan Pecháček, 05.04.2021 v 15:21

Praha 13-

Vlachova, Praha 13

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Vlachova, Praha 13

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty