Zničený trávník

Hořanská ulice.Zničený trávník

Zaslal: Zdenka Rutarová, 08.03.2021 v 11:53

Praha 3-

Hořanská, Praha 3

Aktualizace podnětu

21.03.2022

Zdenka Rutarová přidala následující aktualizace podnětu:

Dobrý den, podnět je vyřešeny. Na trávníku jsou navrženy velké kameny a máme klid.
Díky Z.R.



21.03.2022

Ondřej Rut přidal následující aktualizace podnětu:

Byla provedena instalace antiparkovacích opatření - kamenů zabraňujících vjíždění na trávník. Proběhlo to již v minulém roce.

S pozdravem,

Ondřej Rut
místostarosta MČ Praha 3



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 11.03.2021 20:50

Zde je reakce od Ondřeje Ruta, místostarosty MČ Praha 3 pro oblast dopravy – děkujeme!:

Dobrý den,

děkujeme za podnět a vaši pozornost. Já osobně mám na radnici Prahy 3 na starosti dopravu, řešení tohoto problému je přitom spíše záležitostí ochrany zeleně. Předal jsem proto váš podnět na Odbor životního prostředí s prosbou o nalezení nějakého efektivního (časově i finančně) řešení. Z mého pohledu se mi jeví nejlepší instalace jednoduchých kamenů / květináčů, či antiparkovacích sloupků. Kolegyně z Odboru životního prostředí přislíbily, že si to berou na starost a najdou vhodné řešení. Jaké to bude však ještě nedokážu říci. Předpokládám však, že bychom to měli umět vyřešit do léta tohoto roku.

Děkuji, s pozdravem,

Ondřej Rut
místostarosta
Městská část Praha 3



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Lydie Bartošová: Autíčkářské agresivní bezmozky, kteří nutně musí vjíždět na trávník a na kořeny stromů, by měli na těch stromech věšet.
08.03.2021 v 19:44    

Petr Jablonský: Jak často tam budete pane Rute posílat svou městskou policii?
13.03.2021 v 11:45    

Zbyněk Uzel: Pokud vím, tak MP může posílat starosta MČ nebo primátor.
19.03.2021 v 09:43    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Hořanská, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník v ulici Na Balkáně

Praha 3, 23. listopad 2014 Vyřešený

Díra v chodníku pod schody v ulici Chelčického

Praha 3, 23. únor 2016 Vyřešený

Rozbitá dlažba na chodníku u MŠ Omská, Praha 10

Praha 10, 04. duben 2017 Vyřešený

Zarostlý chodník v Hájecké ulici

Praha 10, 22. červenec 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty