Chybějící dlažební kostky v parku Malinová - Chrpová

Chybějící dlažební kostky v parku Malinová - Chrpová

Zaslal: Jakub Vandelik, 13.10.2020 v 06:50

Praha 10-

Fialková, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 14.10.2020 11:56

Dobrý den.

Děkujeme za upozornění. Závada je již v řešení. Chybějící kostky budou doplněny.

Pěkný den.

Ing. Roman Kaštovský
referát čistoty
Oddělení městské zeleně a čistoty
Odbor životního prostředí a územního rozvoje
Městská část Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Fialková, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty