Rozbitý chodník podél ZŠ Brigádníků

Chodník v parčíku mezi ZŠ Brigádníků a ulicí V Olšinách je ve velmi špatném stavu. Jsou v něm díry přes celou šířku a plno menších i větších hrbolů. Náš syn tu minulý týden kvůli jedné díře spadl z kola a skončil na JIP s otřesem mozku.

Zaslal: Adam Fendrych, 09.10.2020 v 07:23

Praha 10-
 
 
 
 
 
 
 

V olšinách, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



V olšinách, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty