Zanedbané schodiště na Seifertově třídě (U Bulhara)

Zanedbané schodiště na Seifertově třídě (U Bulhara) u lávky - výkaly, plevel, náletové dřeviny, nelegální reklamy, graffiti.
Místo by si zasloužilo pořádný jednorázový úklid, odstranění graffiti a pravidelnou údržbu. Je zarážející, že místo v centru Prahy může být dlouhodobě v tak otřesném stavu.

Zaslal: Libor Engelthaler, 22.09.2020 v 22:05

Praha 3-
 
 
 
 

Seifertova, Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 26.09.2020 11:04

Dobrý den,

zde je odpověď z MHMP, kam jsme podnět zaslali k řešení (a kde je veden pod označením UPE59202007584 v systému Změňte.to pro případnou další komunikaci):

Dobrý den,

zaslaný podnět jsme v pořádku přijali a předali jsme jej kompetentnímu řešiteli k vyjádření. Jakmile obdržíme odpověď, ihned Vás budeme informovat o stavu řešení.

Pokud by Váš podnět přestal být aktuální, například dojde-li dříve k nápravě či změně, prosím informujte nás.

Děkujeme za trpělivost a užitečný tip.

S pozdravem a přáním hezkého dne

tým změňte.to v systému Změňte.to pro případnou další komunikaci):

Dobrý den,

zaslaný podnět jsme v pořádku přijali a předali jsme jej kompetentnímu řešiteli k vyjádření. Jakmile obdržíme odpověď, ihned Vás budeme informovat o stavu řešení.

Pokud by Váš podnět přestal být aktuální, například dojde-li dříve k nápravě či změně, prosím informujte nás.

Děkujeme za trpělivost a užitečný tip.

S pozdravem a přáním hezkého dne

tým změňte.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Seifertova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Uzavřená pěší cesta Krejcárek - U Sluncové

Praha 3, 12. říjen 2012 S odpovědí

Interval semaforu pro chodce ul. Táboritská

Praha 3, 10. prosinec 2016 S odpovědí

Černá skládka u podchodu Na Špitálsku

Praha 8, 30. březen 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty