Auta blokující chodník v ulici Dvouletky

V ulici Dvouletky neustále parkují auta na chodníku. Kousek dál je školka, takže v ranní špičce tudy neustále proudí maminky s kočárky a děti na kolech a odrážedlech. Nelegálně parkující auta nenechávají skoro žádné místo pro vzájemné vyhnutí.

Odpověď 'spadá do kompetence MP' znám. Občasné přivolání MP problém nijak neřeší, další den na místě vesele parkuje někdo další.

Zaslal: Adam Fendrych, 14.09.2020 v 22:43

Praha 10-
 
 

Dvouletky, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Jiří Svoboda: Stačí, aby tam TSK nechala nainstalovat pár masivních zábranných sloupků.
A to neprodleně a bez výmluv a vytáček.
Stačí, aby ti co to mají na starosti, hejbli kostrou.
Pan Ondřej Mirovský na to určitě z pozice dozorčí rady dohlédne.
16.09.2020 v 11:58    

Adam Fendrych: Pan Mirovský je zastupitelem na Praze 7, toto je na Praze 10.
17.09.2020 v 08:34    

Patrik: Správně, TSK nainstaluje sloupky a pan Jiří Svoboda se bude nadosmrti starat o jejich bezvadný stav, každý vyvrácený vždy neprodleně zpět doplní, zabetonuje atd. Rozumná dohoda, že?
18.09.2020 v 09:41    

Jiří Svoboda : Botičky a vysoké pokuty prý autíčkáří parkující na chodníku zbožňují.

Doufám, že pan Mgr. Ludvík Klema náměstek pro výkon služby PČR zařídí trvalou a opakující se kontrolu policie na ulici Dvouletky.

Pan Mirovský je členem dozorčí rady TSK
před 6 dny    

Patrik: Proč to nenapíšete tomu Mgr. Ludvíku Klemovi a panu Mirovskému přímo? Aha, tady to nebolí a lze se tu "vyblít" na účet všech myslitelných institucí a osob zcela bez rizika, že? Jste hrdina!
před 5 dny    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Dvouletky, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Velká louže po dešti v ulici Nad Vodovodem

Praha 10, 12. květen 2018 S odpovědí

Chorvatskà ulice, Praha 10 - Vinohrady - Překážka

Praha 10, 26. červen 2020 S odpovědí

NOVODVORSKÁ PLAZA

Praha 4, 28. červenec 2012 Bez odpovědi

Parkování aut na chodníku v ulici Vozová, P 2

Praha 2, 11. duben 2014 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty