Ne/parkovací plocha

Přimlouvám se za rekultivaci prostoru mezi novou a historickou budovou Národního muzea.
Tento krásně zrekonstruovaný pěší prostor s praktickým decentním silničním propojením mezi Wilsonovou a Legerovou se velmi brzy po dokončení (a po odsunu kamenných bariér!!) stal velkolepým parkovištěm. Je to opravdu potřeba? Dokáží se patřičné úřady starat o své investice do veřejného prostoru? Vlivem automobilové dopravy zde již dochází k destrukci krytů na odtokových kanálcích dešťové vody a vznikají tak, především pro cyklisty, velmi nebezpečné díry v pochozí ploše.

Zaslal: Elmar Tausinger, 09.09.2020 v 18:44

Praha 1-

Vinohradská, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 12.09.2020 07:53

Obdrželi jsme odpověď z MHMP, kam jsme Váš podnět předali k případnému řešení. Nyní je veden i v magistrátním systému Změňte.to, a to pod ID UPE59202006982 pro případnou další komunikaci. Zde je zatím odpověď:

Dobrý den,

zaslaný podnět jsme v pořádku přijali a předali jsme jej kompetentnímu řešiteli k vyjádření. Jakmile obdržíme odpověď, ihned Vás budeme informovat o stavu řešení.

Pokud by Váš podnět přestal být aktuální, například dojde-li dříve k nápravě či změně, prosím informujte nás.

Děkujeme za trpělivost a užitečný tip.

S pozdravem a přáním hezkého dne

tým změňte.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 17.09.2020 20:54

Dobrý den, zde je odpověď z MHMP, kde je podnět veden v systému Změňte.to pod ID UPE59202006982 pro případnou další komunikaci:

"Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, který byl Magistrátem hl.m. Prahy, Odbor hospodaření s majetkem předán správci k přímému vyřízení.

Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás samozřejmě informovat.

Děkujeme Vám za zaslaný podnět.

S pozdravem a přáním hezkého dne
tým změňte.to"



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Vinohradská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Výtluk u Filosofické fakulty

Praha 1, 09. listopad 2012 Bez odpovědi

Špatně označený přechod pro chodce

Praha 1, 09. březen 2016 S odpovědí

Nová zastávka bus v ulici V Olšinách

Praha 10, 05. listopad 2019 S odpovědí

Velká louže po dešti v ulici Nad Vodovodem

Praha 10, 12. květen 2018 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty