Posekat trávu v chodníku ulice Pod Plynojemem

Vysoká tráva uprostřed chodníku

Zaslal: Anna Batulková, 08.09.2020 v 21:31

Praha 8-

Pod plynojemem, Praha 8

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Pod plynojemem, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník v Katovické ulici

Praha 8, 02. říjen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník v ul.Na Viničních horách x Vostrovská

Praha 6, 21. prosinec 2013 S odpovědí

Blodkova P3

Praha 3, 19. březen 2019 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty