Nepřístupný semafor

Dobrý den,
opět je rozkopaný chodník v Dělnické ( křižovatka Dělnická - Jankovcova) celou dobu cca měsíc jsou semafory mimo provoz.
O víkendu semafory znovu zprovoznili. Což je chválihodné, kdyby nezapomněli, že dokud nestiskneš, nepřejdeš.
Kolem semaforu zůstaly zábrany kvůli výkopu.
Děkuji
Jana Stříbrná

Zaslal: Jana Stříbrná, 07.09.2020 v 22:46

Praha 7-
 
 
 
 

Dělnická, Praha 7

Aktualizace podnětu

01.01.2022

Martin Šemík přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

podnět byl již vyřešen, obnova SSZ dokončena, zábradlí se zde již nenachází.




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Dělnická, Praha 7

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečný přechod v ulici Pod Lisem

Praha 7, 04. listopad 2015 S odpovědí

Hrůzostrašné podchody u Vltavské

Praha 7, 13. listopad 2014 S odpovědí

Krátký interval semaforu na Štefánikově mostě

Praha 1, 20. červenec 2015 Vyřešený

Krátký interval na semaforu pro chodce

Praha 10, 17. květen 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty