Ukopnutý odpadkový koš před domem Vinohradská 158 (P3)

Před domem v ul. Vinohradská č. or. 158, na rohu s ul. Písecká, je ukopnutý zelený odpadkový koš. Držák na lampě je zdeformovaný, takže ho nelze nasadit zpátky. Zřejmě bude potřeba držák vyměnit.

Zaslal: Josef Štěpánek, 26.08.2020 v 06:26

Praha 3-

Vinohradská, Praha 3

Aktualizace podnětu

03.09.2020

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Již opraveno.




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den pane Štěpánku, nedopatřením jsme zapomněli podnět zaslat na odpovědné místo. Myslíme si, že po týdnu by už věc tohoto typu mohla být vyřešena, protože je to dost "okaté". Mohli bychom Vás poprosit o případnou kontrolu stavu, až půjdete kolem? Pokud by problém přetrvával, samozřejmě podnět pošleme. Ještě jednou se omlouváme a předem děkujeme. Hezký den!
02.09.2020 v 06:13    

Josef Štěpánek: Už jsem ho tam právě viděl podruhé, ale zřejmě si všiml i někdo další a koš už je opravený.
03.09.2020 v 00:13    

Chodci Sobě: To je fajn, díky za informaci! Hezký zbytek dne.
03.09.2020 v 17:48    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Vinohradská, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Zmizelý přechod pro chodce v Černínově

Praha 3, 05. srpen 2012 S odpovědí

Nebezpečně umístěný poutač

Praha 10, 30. březen 2016 S odpovědí

Povalující se koloběžky

Praha 1, 18. listopad 2019 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty