Drolící se dlažba na chodníku ul. Vinohradská (P3)

Asi na šesti místech nedaleko od sebe, na chodníku ul. Vinohradská, ve směru od Želivského na Floru na levé straně, se drolí dlažba. Tento stav trvá už delší dobu a postupně se zhrošuje. Je potřeba dlažbu na těchto místech vyspravit, aby se problém dál nešířil.

Zaslal: Josef Štěpánek, 26.08.2020 v 06:25

Praha 3-
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vinohradská, Praha 3

Aktualizace podnětu

03.09.2020

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Šel jsem před chvílí kolem a chodník už je vyspravený.


 
 
 
 
 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 29.08.2020 08:02

Dobrý den,

zde je odpověď z MHMP, kam jsme podnět zaslali k řešení (a kde je veden pod označením UBE52202006251 v systému Změňte.to pro případnou další komunikaci):


Dobrý den,

zaslaný podnět jsme v pořádku přijali a předali jsme jej kompetentnímu řešiteli k vyjádření. Jakmile obdržíme odpověď, ihned Vás budeme informovat o stavu řešení.

Pokud by Váš podnět přestal být aktuální, například dojde-li dříve k nápravě či změně, prosím informujte nás.

Děkujeme za trpělivost a užitečný tip.

S pozdravem a přáním hezkého dne

tým změňte.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci podnětu.
03.09.2020 v 17:50    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Vinohradská, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty