Neviditelný přechod

Označení přechodu není kvůli stromům vidět, samotný přechod pak není viditelný ani na vozovce. Auta nezastavují ani nebrzdí.

Zaslal: Jindřich Staněk, 14.08.2020 v 13:53

Praha 10-
 
 

Chorvatská, Praha 10

Aktualizace podnětu

07.09.2020

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Vyřešeno. Děkujeme MČ Praha 10 (Ing. Čech) za informaci a fotku!




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 17.08.2020 07:00

Dobrý den,

připravuje se rekonstrukce celé komunikace, dlažba bude vyměněna za živici, tím se situace zlepší. V tuto chvíli předávám podnět na obnovu přechodu TSK hl. m. Prahy se žádostí o obnovu.

S pozdravem

Ing. Daniel Čech
Vedoucí odboru dopravy
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Chorvatská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Odpadky u kontejneru na sběr šatstva v Jahodové ul.

Praha 10, 31. květen 2017 Vyřešený

Chybějící přechod v ulici Prosecká

Praha 9, 04. květen 2020 S odpovědí

Díra v přechodu přes Nitranskou ulici

Praha 3, 28. květen 2013 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty