Chorvatskà ulice, Praha 10 - Vinohrady - Překážka

Vedle schodů a kontejnerů na tříděný odpad v Chorvatské ulici
se objevilo něco těžce definovatelného, rozbitý kus zdi s varovným nápisem.

Zaslal: Jan Filip, 26.06.2020 v 06:26

Praha 10-

Chorvatská, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 09.07.2020 09:30

Omlouváme se za pozdější zveřejnění odpovědi, je z pátku 3. 7. 2020.

Vlastník rozpínací el. skříně PRE zde provádí přepojení.

S pozdravem

Ing. Ramon Strnad

Referent referátu posuzování projektové dokumentace a kontroly v oblasti dopravy a inž. sítí
Oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Chorvatská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Zastávka Kubánské náměstí

Praha 10, 09. září 2013 Vyřešený

Popadané parkovací zábrany v ulici Sezimova

Praha 4, 26. leden 2016 S odpovědí

Auta nerespektují vyhrazený pruh pro autobusy

Praha 6, 30. říjen 2012 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty