Propadlý chodník v ulici Pod Bohdalcem I

Propadlý chodník, popraskaný žlab na dešťovou vodu, voda se zde drží a prosakuje pod barák a obrubník, který nedrží, houpe se

Zaslal: Martin Šaněk, 18.06.2020 v 08:52

Praha 10-

Pod Bohdalcem I, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 19.06.2020 16:12

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 24.06.2020 21:10

Dobrý den,

požadavek na opravu chodníku a žlabu byl předán správci chodníku, kterým je Technická správa komunikací hl. m. Prahy (TSK). Termín opravy určuje TSK.

S pozdravem

Ing. Ramon Strnad
Referent referátu posuzování projektové dokumentace a kontroly v oblasti dopravy a inž. sítí
Oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 30.07.2020 13:20

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Po posouzení vzniku závady, její nebezpečnosti a majetkových vztahů TSK závadu zařadila do plánu oprav."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den pan Šaňku, vzhledem k zařazení místa do plánu oprav TSK Vám budeme moc vděčni za sledování situace a informaci, až bude místo opraveno – doufejme, že brzy! Předem děkujeme a přejeme hezký den.
30.07.2020 v 13:22    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Pod Bohdalcem I, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Jezero v Obloukové ulici

Praha 10, 02. květen 2013 Vyřešený

Rozbitý a znečištěný chodník na ulici

Praha 10, 30. říjen 2019 S odpovědí

Nedostatečně široký chodník a zastávka MHD

Praha 1, 30. červen 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty