Parkování vraku

V ulici Na Míčánkách nejprve parkovala jedna bílá dodávka, pak přibyla druhá a dnes jsou tu 3 vedle sebe parkující dodávky z nichž jedna jen tak neodjede. Parkovacích míst je málo a každý vrak navíc situaci nepomáhá.

Zaslal: Blanka Opekarová , 01.06.2020 v 16:57

Praha 10-
 
 

Na Míčánkách, Praha 10

Aktualizace podnětu

23.07.2020

Blanka Opekarová přidala následující aktualizace podnětu:

Dodávka zmizela a s ní i další dvě vedle ní parkující.



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 03.06.2020 07:12

Výskyt domnělých vraků je potřeba hlásit Správě služeb hl. m. Prahy, ideálně tímto formulářem (https://www.sshmp.cz/sluzby/nahlaseni-vraku/). Ta jediná je oprávněna činit případné další kroky, nahlašování kamkoli jinam je zdržováním procesu jejich odstranění (resp. těch, které vraky skutečně jsou).

Ing. Daniel Čech
Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10

(Pozn. Chodci sobě:

Prosíme tímto paní zadavatelku, aby doporučený krok učinila, vzhledem k tomu, že situaci zná lépe. Děkujeme a budeme rádi za případnou informaci, jak to s vrakem vypadá.

Hezký den.)



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci podnětu! Hezký den.
25.07.2020 v 10:22    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na Míčánkách, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty