Rozbitý chodník před OG Myslbek

Vypadlé dlažební kostky před vstupen do OG Myslbek ze strany Na Příkopě

Zaslal: Libor Lochovský, 15.05.2020 v 10:02

Praha 1-
 
 

Na příkopě, Praha 1

Aktualizace podnětu

25.05.2020

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Opraveno.


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 18.05.2020 11:03

Dobrý den,

z MHMP nám přišla tato odpověď:

"Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Aby bylo možné zaslaný podnět vyřídit a předat jej příslušné instituci k vyjádření, prosíme o doplnění informací.

Fotografie nesmí být příliš detailní, měla by zobrazovat širší okolí tak, aby bylo možné identifikovat místo podnětu.
Prosíme, zasílejte od nynějška podnět i se zmíněnou fotografií.

Děkujeme za spolupráci."

Pane Lochovský, sice se nám zdá, že Váš popis byl dost jasný, ale přesto – myslíte, že byste případně mohl pořídit fotografii podle popsaných instrukcí?

Předem moc děkujeme.

Chodci sobě



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 21.05.2020 13:19

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na příkopě, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečný zbytek sloupku uprostřed chodníku

Praha 1, 19. říjen 2012 Vyřešený

Díra v chodníku na Senovážné

Praha 1, 13. únor 2016 S odpovědí

Rozbitý chodník Mojmírova

Praha 4, 25. říjen 2017 S odpovědí

Jizda po chodniku a po prechodu pro chodce u autosalonu

Praha 5, 26. listopad 2019 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty