Lavičky na chodníku

Provozovny v Karlově ulici blokují chodník lavicemi. Zábory na to mají sotva, ale už to trvá dva měsíce.

Zaslal: Jan Hořejší, 10.03.2020 v 20:02

Praha 1-

Karlova, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 11.03.2020 18:26

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 18.03.2020 11:02

Vyjádření Úřadu městské části Praha 1:

"Vážení,
k Vašemu podnětu sděluji, že lavičky byly po upozornění odstraněny."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Karlova, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty