Nefunkční osvětlení

Dobrý den,
chtěla by jsem Vás požádat o opravu osvětlení v Letenských sadech. Konkrétně se jedná o lampu na levém rameni schodiště od Čechova mostu směrem ke kyvadlu, druhá lampa před zalomením schodiště. Předpokládám, že vyřešení tohoto detailu přispěje k větší bezpečnosti.
Děkuji Vám.

Zaslal: Marie Medunová, 20.05.2012 v 23:41

Praha 7-

Letenské sady, Praha 7

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 22.05.2012 13:24

Dobrý den,

odbor dopravy ÚMČ P7 není k řešení kompetentní, obraťte se proto prosím na odbor životního prostředí MHMP. Protože došlo ke změnám v názvu odborů, prosím pana Ing. Bednáře z OŽP MHMP (v kopii odpovědi, pozn. Chodci sobě), aby požadavek předal kompetentní osobě.
Hezký den

Miloslava Vitásková
vedoucí odboru dopravy MČ Praha 7



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Letenské sady, Praha 7

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybí chodník – Jankovcova ul.

Praha 7, 17. červenec 2012 Zaslaný

Neudržovaný pozemek

Praha 10, 16. červen 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty