Chodník k Albertu na Veronské náměstí

Propadlý chodník v celé šířce, neustále se tam drží bláto, voda a listy. Lidi se tomu vyhýbají a obchází z obou stran po trávníku, stejně tak i kočárky, cyklisté atd. Celý tento chodnik ve směru od zastavky Livornská není úplně v dobré kondici, široké dilatační spáry, místy dost rozbité, velké louže v několika místech, zvlněný chodník od kořenů. Chtělo by to nějakou pořádnou opravu.

Zaslal: Veronika Pechová, 16.02.2020 v 23:04

Praha 15-

Veronské nám., Praha 15

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 19.02.2020 16:14

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 25.02.2020 16:49

Vyjádření příslušného oddělení Magistrátu hl.m. Prahy, Odbor hospodaření s majetkem:

"Dobrý den,

zmíněný pozemek je předmětem řešení. Nyní probíhá řízení, kdy dojde k převedení správy pozemku na příslušnou instituci. Teprve poté bude možné provádět úpravy na komunikaci ."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Veronské nám., Praha 15

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty