Nedokončený chodník z ulice /parkoviště/ Chudenická 1082/16

Prosím, propojte konečně chodníky.
Děkuji.

Zaslal: Bronislav Kubásek, 28.01.2020 v 06:48

Praha 15-

Chudenická, Praha 15

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 30.01.2020 06:15

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Chudenická, Praha 15

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý retardér před přechodem u školy

Praha 15, 01. duben 2013 Vyřešený

Louže na novém chodníku ke škole na Veronském nám.

Praha 15, 17. červen 2013 Vyřešený

Chybějící průchod mezi dvěma novými čtvrtěmi

Praha - Zličín, 23. březen 2012 Zaslaný

Rozbitý chodník na Senovážném náměstí

Praha 1, 11. březen 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty