Nepojízdný vůz blokuje místo na parkovišti

Již několik měsíců blokuje nepojízdné auto (vypuštěná pneu) s RZ 2AN 5094 parkovací stání na parkovišti mezi domy Do Klukovic 1168 a 1163. Prosíme zodpovědné orgány, aby podnikly kroky k nápravě situace a auto nadále neblokovalo místo na parkovišti.

Zaslal: Anonymní uživatel, 06.01.2020 v 06:04

Praha 5-

Do Klukovic, Praha 5

Aktualizace podnětu

17.08.2023

Martin Šemík přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

podnět byl již vyřešen, automobil zde nestojí.


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 07.01.2020 19:55

Odpověď z MČ Praha 5, kam jsme podnět předali:

Za MČ Praha 5 lze po konzultaci s Odborem správy veřejného prostranství ÚMČ Praha 5 uvést, že odtah vozidla není možné zajistit, neboť zmíněné vozidlo dle současné legislativy zatím nenaplňuje definici vraku dle zákona o pozemních komunikacích (zákon č. 13/1997 Sb. - § 19, odst. 2, písm. g).

S přáním příjemného dne

Mgr. Pavlína Röslerová
Odbor Kancelář starosty
Městská část Praha 5



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Horakovi: Dobrý den, děkujeme za info. Můžete nicméně přesněji uvést, kdy bude toto vozidlo považováno za vrak a budete moci přikázat odtah? Až z něj budou odpadat části karoserie, až bude stát bez zjevného užívání nějakou konkrétní dobu, nebo až uplyne nějaká lhůta po propadnutí technické kontroly? Nebo musí splnit jiné parametry?
08.01.2020 v 16:16    

Vh: Prosím o informaci, zda v tomto případě úřady využijou (a kdy) nová pravidla pro nakládání s vraky, toto auto má propadlou technickou. Na místě stojí jistě rok, ne-li déle, blokuje parkování, kterého je nedostatek.
24.08.2020 v 13:17    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Do Klukovic, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Tilleho nam. Barrandov - rozpadaji se chodniky

Praha 5, 19. únor 2024 S odpovědí

Stojan na kolo - U Šalamounky

Praha 5, 01. červenec 2021 Bez odpovědi

Nevzhledná trafo-stanice v ulici 8. listopadu

Praha 6, 22. listopad 2013 S odpovědí

Vlaková zastávka Dolní Počernice

Praha 14, 04. březen 2019 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty