Výtluk v chodníku přímo před vchodem do ZŠ Na Dlouhém lánu

V ul. Nechanského přímo před vchodem do areálu ZŠ Na Dlouhém lánu se výtluk stále více rozšiřuje a kostky nemizí po jedné (jako na jaře), avšak nyní již geometrickou řadou. Povrch chodníku je starý, z poloviny již zalitá mozaika do asfaltu. Každý den právě tímto místem klopýtají stovky lidí. Pozemek je ve vlastnictví hl. m. Praha (1315/1). Díky za rychlé vyspravení.

Zaslal: Květoslav Syrový, 10.12.2019 v 13:22

Praha 6-
 
 

Nechanského, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 11.12.2019 15:36

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 21.12.2019 21:53

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Dobrý den , podnět zařadíme do plánu oprav na rok 2020."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Fiala Petr: Velmi smutný případ.

Nekulturní "lidé" z TSK a jejích předchůdců dokázali hezkou mozaiku z kamenných kostek zalít asfaltem.

Jejich následovníci z dnešní TSK nedělají asi žádné prohlídky komunikací, opravují zejména chodníky, naprosto liknavě, to znamená po mnoha urgencí a zároveň za kolikrát i mnoho let.

Prosím pány z dozorčí rady Technické správy komunikací, aby provedli patřičné kroky ke zjednání nápravy a urychlení oprav chodníků.
Konkrétně a jmenovitě prosím tyto pány:
Ing. Adam Scheinherr - předseda dozorčí rady
Ing. Pavel Richter - místopředseda dozorčí rady
Ing. Jan Jílek
Ing. Martin Kala
Mgr. Pavel Dobeš
Ing. Jiří Hoskovec
Mgr. Ondřej Mirovský M. EM.
Ing. Jan Machala
JUDr. Petr Novotný
10.12.2019 v 15:27    

Jaroslav Šabata: Na druhé fotografii je vidět rozbitá směs drobných dlažebních kostek.
Černé, asi čedič, světlé a růžové asi nějaký druh mramoru nebo kvalitnějších vápenců.
Proč je to tam ale tak pomíchané?
Asi tam původně byla nějaká hezká mozaika, a bohužel "nekulturní barbaři" jak se píše v předchozím příspěvku, se na dnešním stavu opravdu vyřádili a podepsali.

Prosím o opravu, aby chdoník byl bezpečný a řádně vypadal.
Prosím, samosprávo Prahy 6, řešte chodníky, neřeště přesuny soch.
10.12.2019 v 19:04    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nechanského, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.