Drolící se dlažba na chodníku u kostela sv. Martina ve zdi (P1)

Na chodníku v odbočce z Národní třídy ke kostelu sv. Martina ve zdi se začíná drolit dlažba. Bylo by potřeba ji v dohledné době vyspravit, aby se poškození nešířilo.

Zaslal: Josef Štěpánek, 05.12.2019 v 06:10

Praha 1-
 
 

Národní, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 06.12.2019 15:48

Odpověď z MHMP:

Dobrý den, děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Národní, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník v Jindřišské

Praha 1, 21. duben 2015 S odpovědí

Zúžený chodník naproti Masaryčce

Praha 1, 21. únor 2012 Vyřešený

Rozpadající se chodník na rohu Slezské a Kolínské

Praha 3, 21. duben 2015 S odpovědí

Díry v chodníku

Praha 6, 21. září 2012 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty